1553

اعتراف بی‌بی‌سی به منزوی شدن آمریکا و اسرائیل

4 سال قبل

هم رسانی

   اعتراف بی‌بی‌سی به منزوی شدن آمریکا و اسرائیل

پس از وتو تصویب قطعنامه محکومیت انتخاب بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل ( تغییر سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس) توسط آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد، کشورهای عضو مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نشستی همان قطعنامه را با اکثریت آراء تصویب نمود و عملا یک رفتار آمریکا را ممنوع اعلام داشتند.
نکته جالب آن است که تنها 9 کشور از اقدام آمریکا و اسرائیل حمایت کردند!!!

بی‌بی‌سی فارسی که از همان ابتدای تصمیم ترامپ در این خصوص، از عدم واکنش ملتهای مسلمان به این اقدام خبر می داد چه برسد به سایر ملتهای جهان!!!، در تصویب این قطعنامه غافلگیر شده است و مجبور شده است به منزوی شدن آمریکا و اسرائیل در تصویب این قطعنامه اعتراف کند.

این در حالی است که بی‌بی‌سی فارسی همواره از بیان جنایات اسرائیل در حق فلسطینیان طفره رفته است و از انتشار این جنایات ضد بشری خودداری کرده است. اما این بار با این اجماع جهانی علیه آمریکا و اسرائیل باعث ناامید شدن بی‌بی‌سی فارسی شد و این شبکه ناباورانه اعتراف به تحقیر آمریکا و اسرائیل نمود.
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل