1603

فتنه گری که ادعای مردم سالاری دارد؟!

4 سال قبل

هم رسانی

   مهدی کروبی، یکی از سران فتنه سال 1388 در ایران

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی به بازتاب گسترده ادعاهای یکی از سران فتنه بر ضد رهبر معظم انقلاب اسلامی پرداخته و از وی چهره‌ای مردم دوست را به نمایش گذاشته است.

به گزارش بی‌بی‌سی پرشین؛

 

هشت سال گذشته است اما مردم ایران به خوبی روزهای تلخی را که گروهی با هدایت عاملین داخلی خائن و دشمنان خارجی در کشور رقم زدند را به یاد دارند. آشوب، قتل، ناامنی و ... همگی هدیه‌هایی بود که داعیه داران مردم سالاری به آن‌ها هدیه دادند.

اما اکنون پس از سال‌ها، رهبران این فتنه بزرگ، هنوز هم ادعاهای مردم دوستی و دلسوزی برای مردم را مطرح می‌کنند و رسانه‌های همیشه حامی آنان از جمله شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی هم این اظهارات را غنیمت شمرده و با بازتاب گسترده آن‌ها، دشمنی خود با ایران اسلامی را دنبال می‌کنند.

اظهارات و نامه اخیر مهدی کروبی، پیر فتنه گر خائنی که از پشت به مردمان کشورش خنجر فرو کرد، بر ضد رهبر معظم انقلاب اسلامی و در خصوص شرایط کنون کشورمان، با استقبال جالب توجه شبکه سلطنتی انگلیس همراه بود.

بی‌بی‌ُسی فارسی در گزارشی که با تیتر «نامه کروبی به خامنه‌ای: به جای انتقاد از دیگران بار مسئولیت سه دهه گذشته خود را بپذیرید» منتشر کرده است، این گونه درباره آن می‌نویسد: «مهدی کروبی، مؤسس و دبیر کل حزب اعتماد ملی در نامه‌ای به آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران از او خواسته است که به جای سخن گفتن از جایگاه اپوزیسیون و انتقاد از دیگران، بار مسئولیت سیاست‌های سه دهه گذشته خود را بپذیرد.

آقای کروبی که در حصر خانگی است از عملکرد آقای خامنه‌ای در دوره‌های مختلف رهبری او به شدت انتقاد کرده و وضعیت سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ایران را "نتیجه مستقیم سیاست‌های راهبردی و اجرایی" او دانسته است.

او در این نامه نوشته: "سه دهه است که شما در رأس نظام قرار دارید و هنوز هم از جایگاه یک اپوزسیون سخن می‌گویید. در این سه دهه بخش مهمی از نیروهای اصیل انقلاب را کنار گذاشتید تا سیاست‌های مورد نظرتان را اجرا کنید و امروز با نتایج همان سیاست‌ها مواجه هستید."

آقای کروبی در بخش دیگری از این نامه خطاب به آقای خامنه‌ای نوشته: "در باب حذف افراد بارها شنیده‌ایم که می‌گویند میزان حال افراد است. اگر همین تفسیر جریان حاکم را بپذیریم پس باید بگوییم این موضوع شامل حال حضرتعالی که بیش از همه قدرت و مسئولیت دارید نیز می‌گردد".»

اما کدام نیروی انقلابی اصیل مد نظر این پیرمرد فتنه گر است؟! نکند خودش و دوستان هم مسیرش مانند میرحسین موسوی را می‌گوید؟!

مگر می‌شود خیانتی بزرگتر از این به انقلاب کرد که با رفتار و گفتارت، بهانه سال‌ها فشار اقتصادی، سیاسی و ... بر مردمت را

مهیا کنی؟

از فتنه سال 88 که شخص مهدی کروبی یکی از رئوس آن شناخته می‌شود، مردم ایران سخت‌ترین تحریم‌های سیاسی، اقتصادی و بزرگترین تهدیدهای نظامی – امنیتی را از سوی دشمنان غربی متحمل شدند و عامل این موضوع به اذعان خود مقامات غربی، فتنه‌ای بود که در داخل کشور با خیانت وی و همراهانش رقم خورد.

در ایام فتنه بیگناهان بسیاری با تأیید و هدایت مهدی کروبی و میرحسین موسوی به خاک و خون کشیده شدند. امنیت عمومی خدشه دار شد. به ارزش‌های اصیل انقلابی و حتی اسلامی اهانت گردید و اکنون بازهم ادعای مردمی بودن دارند!

مشکلات اقتصادی این روزهای کشور چقدر به تحریم‌های تاریخی 8 سال گذشته برمیگردد؟!

آیا مهدی کروبی و دوستانش که به اذعان غرب نقشی کلیدی در تصویب و اعمال این فشارهای اقتصادی به کشورمان داشتند، نباید پاسخگو باشند؟! آیا بهترنیست به قول خود این پیر فتنه گر، بجای دیگران را متهم کردن، در خصوص نقش و گناه خود سخن بگویند؟!

وقتی بحث مردم مطرح است و عده‌ای ادعای دلسوزی مردم را دارند، آیا بهتر نیست، به خواسته‌ها و علایق خود مردم رجوع کنند و بعد دهان در حمایت از مردم و حمله به رهبرشان باز کنند؟!

کروبی با وقاحت تلاش می‌کند تا ضمن اثبات دشمنی خود با نظام جمهوری اسلامی و شخص رهبری، خود را انقلابی اصیل و مردمی جلوه داده و با اظهارات خود مردم را در مقابل رهبر معظم انقلاب قرار دهد اما فریادهای خود مردم در مناسب‌های مختلف گویای همه چیز است.

مشت‌های گره کرده مردم برای سران فتنه و فتنه گران و دست‌های بلند شده برای تجدید بیعت به سوی رهبری انقلاب، فریادهای مرگ بر فتنه گر" بر ضد تفکرات کروبی‌ها و "جانم فدای رهبر" در حمایت از ولی فقیه، کاملاً نشان می‌دهد که مردم کدام سمت و در مقابل کدام جریان قرار دارند.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل