1637

عجز استدلال کارشناس بی‌بی‌سی فارسی از قدرت منطقه ای ایران

5 سال قبل

هم رسانی

   عجز استدلال کارشناس بی‌بی‌سی فارسی از قدرت منطقه ای ایران

بی‌بی‌سی فارسی که همواره نقش موثری در پروژه ایران هراسی داشته است، تلاش دارد با عدم اشاره به پیروزی¬های منطقه ای ایران و جریان مقاومت و پنهان کاری شکست های دشمنان غربی، عبری و عربی جمهوری اسلامی ایران در منطقه به ویژه در سوریه، عراق و لبنان و تطهیر چهره جنایتکاران مورد حمایت غرب در جنگ علیه یمن، پروژه شکست خورده ایران هراسی را تکمیل کند.

در آخرین مورد از این تلاش های نافرجام، بی‌بی‌سی فارسی به انتشار یادداشت حبیب حسینی فرد ( به اصطلاح روزنامه نگار با عنوان «انزوایی که سپاه و عربستان برای ایران رقم می‌زنند»، دست زده است. این یادداشت که به لحاظ تحلیل بسیار ضعیف است، نه تنها با واقعیت امروز منطقه همخوانی ندارد بلکه بعضا نویسنده آرزوهای خود را به عنوان تحلیل و پیش بینی حوادث آینده بیان کرده است.


ظاهرا نویسنده این یادداشت فراموش کرده است جریان مقاومت با کمک ایران توانسته است در چند سال اخیرتمام نقشه های آمریکا و همپیانان غربی و عربی آن را در منطقه خنثی کرده و با شکست روبرو سازند. ضمن آنکه ایران نه تنها هیج موقع در رابطه با کشورهای صلح دوست در انزوا نبوده است بلکه حمایت از جریان مقاومت در جنگ با تروریسم باعث نفوذ بیشتر ایران نه تنها در بین دولتهای منطقه بلکه ملتهای آنها نیز شده است. نکته مضحک و خنده دار این یادداشت بیان آمال و آرزوهای نویسنده به عنوان پیش بینی حوادث آینده است. نویسنده پیش بینی کرده در آینده مناسبات ایران با آمریکا و اسرائیل عادی سازی میشود، غافل از آنکه در آینده رژیم نامشروع اسرائیل دیگر وجود خارجی ندارد و حیات این رژیم غاصب رو به زوال است.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل