1677

اسلام ستیزی بی‌بی‌سی در هر شرایطی!

4 سال قبل

هم رسانی

   واکنش ضد اسلامی بی‌بی‌سی برای حمله به محل اقامت سفیر ایران در اتریش

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی با پرداختن به خبر حمله یک ناشناس به اقامتگاه سفیر ایران در اتریش، از این بهانه برای اسلام ستیزی استفاده کرده است.

به گزارش بی‌بی‌سی پرشین؛

 

در پی حمله یک فرد ناشناس به اقامتگاه سفیر ایران در اتریش، شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی تلاش کرده است تا با اسلام‌گرا خواندن این مهاجرم، از این فرصت نیز برای اسلام ستیزی همیشگی‌اش بهره برداری کند.

بی‌بی‌سی فارسی در ایران گزارش می‌نویسد: «مقام‌های امنیتی در اتریش اعلام کرده‌اند که مهاجم اقامتگاه سفیر ایران در اتریش که با ضرب گلوله محافظان کشته شد، گرایش‌های اسلام‌گرایانه داشته است.

میکائلا کاردیس، رئیس امنیت عمومی اتریش در یک نشست خبری در وین اعلام کرد که این مهاجم ۲۶ ساله که یک اتریشی مصری‌تبار بوده "به وضوح گرایش به اسلام سیاسی" داشته است.

به گفته این مقام وسایلی که از خانه مهاجم ضبط شده در روزهای آینده بررسی خواهد شد. خانم کاردیس درباره انگیزه احتمالی مهاجم توضیحی نداده است.

هم‌زمان وزارت دفاع اتریش اعلام کرده که این فرد به عنوان سرباز وظیفه در ارتش اتریش خدمت کرده و در سال ۲۰۱۲ به عنوان یک "مسلمان معتقد" به "گارد اتریش" پیوسته است.»

اما چرا بی‌بی‌سی علاقه دارد در همه موارد این گونه موضوعات را به اسلام ربط دهد؟! چرا وقتی پای ایران در سوریه به میان بیاید باز هم اسلام عامل ناامنی می‌شود و وقتی سفارت ایران مورد حمله قرار می‌گیرد، باز هم اسلام عامل آن است؟!

با بررسی بسیاری از اتفاقاتی که عامل آن یک فرد اسلام گرا معرفی شده است، می‌توان فهمید که آن فرد وابستگی و ارتباط تنگاتنگی با سیاست‌های غرب داشته است.

این موضوع در خصوص بسیاری از گروه‌های تروریستی در ظاهر اسلام گرا نیز کاملاً صدق می‌کند؛ جایی که از طالبان و القاعده گرفته تا داعش و بوکوحرام و ... همگی تحت نفوذ و حمایت غرب قرار داشته و دارند.

در همین راستا، چند روز پیش شاهد هجوم افرادی وابسته به یک گروه در ظاهر اسلام گرا به سفارت ایران در لندن بودیم که افراد مهاجم بازداشت شدند اما خیلی زود و بدون هیچ مشکل و دردسری آزاد شدند؛ آیا این نشان دهنده واقعیت‌های پشت پرده نیست؟!

آیا هر کسی که بگوید من مسلمان هستم، مسئولیت اعمال و رفتارش با دین مبین اسلام است؟!

آیا می‌شود با دلار جنایتکاران و اراذل و اوباش در سراسر جهان را خرید و در نقطه‌ای مانند سوریه جمع کرد، به آن‌ها سلاح و پول داد، از آن‌ها حمایت سیاسی کرد و بعد وقتی جنایتی مرتکب شدند، آن را به گردن اسلام انداخت؟!

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل