1740

تلاش بی‌بی‌سی برای حفظ آبروی ترامپ

4 سال قبل

هم رسانی

   دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و استورمی دانیلز، بازیگر فیلم‌های پورن

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی با انتشار گزارشی تلاش کرده است تا رئیس جمهور آمریکا را از رسوایی جدیدش تبرئه کند.

به گزارش بی‌بی‌سی پرشین؛

 

در پی رسوایی جدید و افشاگری تازه علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی با انتشار گزارشی بر روی وبسایت خود تلاش کرده است تا وی را از این فساد اخلاقی تبرئه کرده و از او حمایت کند.

بی‌بی‌سی فارسی در این گزارش با تأکید بر کذب بودن این افشاگری‌ها نوشته است: «دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، پرداخت حق السکوت به استورمی دانیلز، بازیگر پورن، از محل بودجه انتخاباتی را رد کرده است.

آقای ترامپ در مجموعه‌ای توییت گفته است که وکیل او، مایکل کوهن، به خانم دانیلز پول داده است و آقای ترامپ هم این پول را به آقای کوهن بازگردانده است. استفاده از بودجه انتخاباتی برای این موضوع می‌تواند به منزله نقض قانون تلقی شود.

او پیش از این از پرداخت پول به استورمی دانیلز اظهار بی اطلاعی کرده بود.

آقای ترامپ گفته بود که او از پولی که مایکل کوهن، وکیلش به این بازیگر فیلم‌های پورن داده بود، مطلع نبوده است. گفته شده که این پول قبل از انتخابات ریاست جمهور سال ۲۰۱۶ پرداخت شده بود.»

اما توجه به همین تناقض‌ها در اضهارات و واکنش‌های خود ترامپ در خصوص این ماجرا بیشتر نشان از واقعیت آن دارد؛ رئیس جمهور آمریکا پیشتر کلا جریان پرداخت پول به این بازیگر پورن آمریکایی را تکذیب می‌کرد.

کمی که گذشت، وی اذعان کرد که وکیلش به این بازیگر پول پرداخت کرده و اصلا او در جریان چنین تبادل مالی میان وکیلش و بازیگر مذکور نبوده است.

اکنون در همین گزارش بی‌بی‌سی به آن اشاره می‌شود که ترامپ، خود اعتراف کرده است که این تبادل مالی حق‌السکوت بوده ووکیلش به این بازیگر فیلم‌های غیر اخلاقی پرداخته است و پس از آن وی به وکیلش پول را داده است، اما رابطه‌ای با آن بازیگر نداشته است!!!

سوال اینجاست که اگر رابطه‌ای وجود نداشته، پس حق‌السکوت چه جایگاهی دارد؟! چرا باید به یک بازیگر پورن، از طرف شخصی که آن زمان در رقایت‌های انتخاباتی برای ریاست جمهوری آمریکا شرکت دارد، حق‌السکوت پرداخت شود؟!

"استورمی دانیلز" یا همان "استفانی کلیفورد" 39 ساله در یک افشاگری مدعی شده است که در سال 2006 میلادی و در جریان یک رقابت گلف افراد مشهور، با دونالد ترامپ رابطه جنسی پنهانی داشه و آزاد داشته است.

او می‌گوید از ترس امنیت خود و دختر یازده ساله‌اش در برابر تهدیدهایی که انجام شده و تحت فشار راضی شده است قراردادی را بپذیرد و قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 میلادی، با گرفتن پول با رسانه‌ها درباره رابطه خود با ترامپ گفتگویی نداشته باشد.

وکیل این بازیگر فیلم‌های مستهجن در مصاحبه‌ای تأکید کرده است که به زودی همه مردم آمریکا واقعیت را خواهند فهمید و قبول خواهند که ترامپ خود کاملا در جریان این حق‌السکوت بوده و این پول نیز از منابع انتخاباتی آن روزها پرداخت شده است.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل