1762

جنجال بی‌بی‌سی برای جلوگیری از مجازات یک تروریست قومیت‌گرا

4 سال قبل

هم رسانی

   رامین حسین‌پناهی، تروریستی که بی‌بی‌سی وی را فعال مدنی می‌نامد

بی‌بی‌سی باز هم برای حمایت از یک تروریست در ایران، واقعیت را قربانی می‌کند.

به دنبال محکومیت رامین حسین پناهی یکی از اعضای گروه تروریستی کوله به حکم اعدام در دادگاه شاهد جنجال های گسترده محافل تروریست پرور غربی و رسانه های وابسته به آنها در خصوص اجرای این حکم این فرد در روزهای آتی هستیم. جالب آنکه شبکه ماهواره ای بی‌بی‌سی فارسی که شاهد حضور چهره­های تندروی قومیت گرا و تجزیه طلب کرد در تیم رسانه اش است در برنامه های شبکه تلویزیونی و فضای مجازی خود رامین حسین پناهی را فردی غیرمسلح معرفی می کند و در خصوص اجرای حکم اعدام این تروریست ابراز نگرانی می کند.

در ادامه همین سناریو اتاق فکر بی‌بی‌سی فارسی و جریان قومیت گرای پان کرد با پوشش گسترده ادعاهای برادر و برخی دیگر از اعضای خانواده حسین پناهی که همگی عضو و یا نزدیک به گروه تروریستی کومله هستند سعی در وارونه نمایی و تحریف واقعیت دارد.

در واکنش به این جنجال های رسانه ای و مظلوم نمایی های صورت گرفته از سوی مدعیان دروغین حقو.ق بشر و رسانه هایی مانند بی‌بی‌سی فارسی، دادگستری استان کردستان با صدور بیانیه ای اعلان کرد بر اساس مدارک مستند ایشان سال ها قبل از دستگیری تحت تاثیر برادرانش که عضو گروهک تروریستی کومله می باشند جذب این گروهک شده و برای آنها در داخل کشور فعالیت هایی داشته است. حسین پناهی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ بصورت غیر قانونی از کشور خارج و به این گروه می پیوندد و پس از گذراندن دوره های ضد امنیتی در قالب یک تیم نظامی برای انجام اقدامات تروریستی و ترور شهروندان در تیر ماه ۱۳۹۶ به داخل کشور اعزام که در درگیری با نیروهای نظامی سه نفر از عناصر نظامی گروهک کشته و ایشان نیز دستگیر می شوند.

هنگام دستگیری وی مسلح به سلاح کلاش، اسلحه کمری و نارنجک بوده. در تحقیقات اقرار به ورورد مسلحانه و درگیری با مامورین نموده و نهایتا در یک فرایند دادرسی عادلانه به اتهام بغی و با مداخله وکیل، محاکمه و به استناد مواد ۲۸۷ و مفهوم مخالف ۲۸۸ و ماده ۲۱۱ و تبصره آن از قانون مجازات اسلامی به اعدام محکوم، حکم صارده پس از فرجام خواهی در دیوان عالی کشور ابرام می گردد.

خاطرنشان می­گردد که علی­رغم سکوت و سانسور اتاق فکر بی بی سی فارسی، این گروهک تروریستی در 8 سال جنگ ایران و عراق به پاس خوش مدتی به رژیم بعثی از سوی صدام حسین ماهیانه حقوق،مستمری،پاداش، اردوگاههای نظامی منجمله اردوگاههای،تسلیحات سبک و سنگین،پاسپورت برای سهولت اعضای کومله جهت رفت و آمد به بغداد و اروپا، پولهای هنگفت و دلارهای باد آورده دریافت می کرد و بهای آن خیانتها،سرکوب مردم مظلوم کردستان عراق دوشادوش رژیم بعث، دستگیری نیروهای پاسدار و رزمنده کشورمان در جنگ  و تحویل دادن اسرا به رژیم بعث عراق و حمله به مردم کردستان و تصرف پایگاههای نیروهای خودی از مهمترین جنایات گروهک کومله در راستای خدمت به صدام حسین به شمار می آیند. کومله دوشادوش رژیم بعث عراق بر علیه نیروهای نظامی و غیر نظامی که برای دفاع از تمامیت ارضی کشورمان بر علیه عراق می جنگیدند ، درگیر می شد و به کشور و مردم خودش خیانت می کرد. جنایات این گروهک تروریستی در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به قدری وحشیانه بوده است که دانشنامه صهیونیستی ویکی پدیا نیز مجبور به اعتراف آن شده است.

شهیدچمران روایت می‌کند: در تاریخ ۲۳ تیرماه ۵۸ مسلحین این گروه تروریستی وارد مریوان شدند و پاسداران را مجروح کردند و نیمی از آن‌ها را کشتند. یکی از مجروحان پاسدار را با موزائیک سر بریده بودند و پیکر او را روی سنگفرش‌ها و اطاق‌ها کشیده بودند. بهرام رضایی چهره شناخته شده و تروریستی اين گروهك كسي است که بارها رزمندگان ایرانی را به صورت بيرحمانه‌اي به شهادت رسانده است. بارها به زنان زیادی تعرض کرده و علی رغم اینکه این زنان متاهل بوده‌اند در مقابل دستان بسته همسرانشان، وحشیانه به آنان تجاوز کرده است. حتی سال قبل به زنی در مقابل چشمان کودک 5 ساله اش تعرض کرد. 

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل