1772

بی‌بی‌سی و تبلیغ برای چهره‌های فاسد

4 سال قبل

هم رسانی

   گلشیفته فراهانی در جشنواره سینمایی کن

بی‌بی‌سی به بهانه جشنواره سینمایی کن به تبلیغ برای گلشیفته فراهانی پرداخته است.

بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رسانه ای حامی برهنگی و فحشا همواره همواره از افرادی که به ترویج این امور پرداخته اند دفاع کرده است. پس از حمایت تمام قد این رسانه غرب گرا از اقدام چند سال قبل گلشیفته فراهانی در پخش تصاویر برهنه­اش این بار نیز این رسانه نزدیک به مهائیان که به عنوان اولین گروه ترویج دهنده فحشا و والنگاری زنان در جامعه ایرانی در نگاهی تاریخی شناخته می شوند این بار و بهانه جشنواره به اصطلاح سینمایی اما در عملی سیاسی کن به شراغ حضور گلشیفته فراهانی در این جشنواره می رود و ضمن تقدیر از جعفر پناهی می نویسد: " در پنجمین روز از جشنواره فیلم کن در جنوب فرانسه، گلشیفته فراهانی، ستاره ایرانی فیلم دختران آفتاب روی فرش قرمز رفت.

در ادامه اتاق فکر بی‌بی‌سی فارسی ضمن توجه به وضعیت پوششی و رفتار زننده گلشیفته فراهانی به تبلیغ خودنمایی و عشوه گری زنان در جلوی چشمان مردان چشم چران می­پردازد و می­نویسد: "گلشیفته فراهانی که با لباس شنل ( Chanel) و شیطنت و بازیگوشی خاص خودش روی فرش قرمز رفت، تحسین بسیاری از حاضران و هوادارانش در شبکه‌های اجتماعی را برانگیخت".

جالب آنکه اتاق فکر بی‌بی‌سی فارسی در میانه بزرگنمایی از شخصیت بازیگری که این روزها بازی در فیلم های درجه چندم و همخوابگی با مردان هرزه را برای خود افتخار می داند یادی هم از جعفر پناهی و فیلم سیاه به نمایش درآمده او در جشنواره کن می­کند. لازم به ذکر است که جشنواره کن در سالهای اخیر حمایت از فیلم های تابوشکنانه و سیاه برخی  هنرمندان لیبرال و غرب گرا در جهان اسلام و ایران را در خصوص وضعیت این جوامع را مورد توجه قرار داده است.  

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل