1816

حمله شیمیایی؛ رمز عملیات جنگ روانی بی‌بی‌سی فارسی به نفع تروریستها

4 سال قبل

هم رسانی

   نظامیان غربی بارها مدعی حمله شیمیایی دولت سوریه به مردمش بوده‌اند

بی‌بی‌سی تلاش می‌کند تا همپای غرب، بهانه‌ای تحت عنوان "حمله شیمیایی" را برای ادامه دخالت در امور داخلی سوریه و عراق مطرح سازد.

بی‌بی‌سی فارسی که مزدور رسانه­ای غرب در جنگ علیه مردم سوریه و عراق بوده است، تمام تلاش و توان خود را برای حمایت از گروه های تروریستی مستقر در این دو کشور را به کار گرفته است. اجتناب از تروریست نخواندن داعش در سوریه و عراق و دروغ­پردازی رسانه­ای در خصوص حملات شیمیایی در سوریه همنوا با ادعاهای کشورهای غربی علیه دولت سوریه گوشه­ای از خدمات رسانه­ای بی‌بی‌سی فارسی برای تروریست­ها بوده است!!!.

بی‌بی‌سی فارسی که همواره ادعای دروغین بیطرفی را دارد، همراستا با نیّات دول غربی با پیش­داوری سعی کرده است هرگونه حمله شیمیایی در سوریه را بر عهده دولت گذارد و تروریست­های داعش و امثالهم را از هرگونه مسئولیت در این خصوص مستثنی نماید؟!!!. این خوش خدمتی بی‌بی‌سی فارسی برای تروریستهای مورد حمایت غرب، گوشه­ای از وظایف رسانه­ای بی‌بی‌سی فارسی به عنوان مزدور جنگ روانی بوده است. در این خصوص بی‌بی‌سی فارسی انحراف سازمان منع استفاده از تسلیحات شیمیایی(OPCW)  از اساسنامه خود به دلیل حمایتهای کشورهای غربی برای تعیین عامل حملات شیمیایی که عملا نقض بیطرفی سازمان است را مورد حمایت قرار داده و در خبری از آن تحت عنوان «ایران، روسیه و سوریه با پیشنهاد تعیین عاملان حملات شیمیایی مخالفت کردند» یاد کرده است تا بتواند هنوز هم به عنوان مزدور رسانه­ای غرب در جنگ روانی علیه مردم خاورمیانه، نقش ایفا کند. در حالی که ایران خود بزرگترین قربانی حملات شیمیایی بوده است و سازمان منع استفاده از تسلیحات شیمیایی پس از پایان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، با تلاش ایران تأسیس شده است.

با این توضیحات به نظر می­رسد، طرح دروغین حمله شیمیایی و متهم کردن دولت سوریه به آن و مبرا کردن تروریستها از آنها، رمز عملیات مزدور رسانه­ای غرب در جنگ علیه مردم سوریه بوده است و بی‌بی‌سی فارسی یار رسانه­ای داعش در جنگ سوریه بوده است.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل