1822

عصبانیت بی‌بی‌سی فارسی از وحدت بین مردم و مسئولین

4 سال قبل

هم رسانی

   تلاش بی‌بی‌سی برای تفرقه‌افکنی در ایران به بهانه خروج آمریکا از برجام

بی‌بی‌سی تلاش می‌کند میان مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران فاصله ایجاد کند.

پس از خروج آمریکا از برجام و نقض تعهدات بین المللی در قبال ایران و کارشکنی‌های اعضای اروپایی برجام در انجام تعهداتشان، بی‌بی‌سی فارسی سعی در ایجاد اختلاف و تفرقه بین مردم ایران دارد. اما از آنجایی که در ایران فرقی بین مردم و دولت وجود ندارد و مردم ایران به دلیل استقلال و آزاده بودن زیر بار حرف زور و ظلم نمی‌روند، عصبانیت بی‌بی‌سی فارسی را در پی داشته است.

 در این خصوص علی سودایی کارمند بی‌بی‌سی فارسی در یادداشتی با عنوان «چرخش ناگهانی محافظه‌کاران در حمایت از روحانی» سعی داشته است وحدت بین مسئولان در خصوص مقابله با زورگویی‌های غرب را مورد نقد قرار دهد، با این حال نویسنده نتوانسته است عصبانیت خود از وحدت مسئولین و مردم در خصوص مبارزه و مقابله با آمریکا را پنهان سازد.

 اگرچه بی‌بی‌سی فارسی مدعی بیطرفی است اما در خصوص مبارزه با استکبار و مقابله با زورگویی‌های غربی، شعار دروغین بیطرفی را کنار گذاشته است و نسخه تسلیم را برای مردم می‌پیچد اما مردم ایران همواره دست رد بر سینه بی‌بی‌سی فارسی زده است. با این توضیحات، مشخص است از هیچ زمان از یک رسانه انگلیسی، خیری به مردم ایران نمی‌رسد.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل