1826

بی‌بی‌سی باز هم به شکست تروریست‌ها در سوریه اعتراف کرد

4 سال قبل

هم رسانی

   رئیس جمهور سوریه در مناطق تازه آزاد شده از اشغال تروریست‌ها

بی‌بی‌سی بار دیگر در گزارشی به شکست تروریست‌های وابسته به غرب در سوریه اذعان نمود.

بی‌بی‌سی فارسی از جمله رسانه هایی بوده است که از بدو آغاز بحران در سوریه در راستای سیاست های غرب ضمن حمایت از سرنگونی حکومت بشار اسد حمایت تمام و کمال خود را از مخالفان مسلح و گروه های تروریستی فعال در این کشور نشان داده است.

بی‌بی‌سی فارسی در راستای همین سناریو بارها به تخریب نقش ایران و روسیه در جهت مقابله با تروریسم پرداخته است. جالب آنکه تمامی این رفتارهای رسانه ای غیربی طرفانه همواره با ادعای اطلاع رسانی شفاف و بی طرفانه نیز مطرح شده است. اما ظاهراً این روزها با شکست های پی در پی میدان متحدان تروریست غرب در سوریه شاهد آن هستیم که این رسانه نزدیک به مخالفان غرب گرا و بهایی حکومت ایران نیز دیگر مجبور به اعتراف می شود و می نویسد:

"طی روزهای اخیر، نیروهای دولتی پیشروی‌هایی سریع داشته‌اند و شورشیان مناطقی را از دست داده‌اند. تلویزیون دولتی سوریه از شهر دائل که کمتر از پانزده کیلومتر با شهر اصلی استان درعا فاصله دارد، گزارش پخش کرده است".

این اعتراف های کم سابقه بی‌بی‌سی فارسی نشان دهنده آن است که تروریست ها در سوریه تقریباً به پایان راه نزدیک می شوند و تمامی طراحی های محور غربی و عربی با همراهی رژیم اسرائیل در خصوص ایجاد تغییرات ساختاری در سوریه با شکست مواجه شده است. شکستی که محصول مقاومت دولت سوریه و حضور نیروهای مستشاری ایران و روسیه است.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل