1836

همنوایی بی‌بی‌سی با سناریوی ضدایرانی مشترک غرب و منافقین

4 سال قبل

هم رسانی

   مریم رجوی، سرکرده سازمان تروریستی مجاهدین خلق در جمع مخالفان جمهوری اسلامی

بی‌بی‌سی طبق معمول گذشته از همکاری ضد ایرانی منافقین و غرب استقبال می‌کند.

در ادامه سناریوی های حمایت آمیز روزهای اخیر از سازمان تروریستی منافقین توسط مقام های غربی و برخی رسانه های فارسی زبان نزدیک به مخالفان حکومت ایران، مقام‌های قضایی و اطلاعاتی بلژیک اعلام کردند که یک دیپلمات ایرانی در کشور آلمان در ارتباط با پرونده‌ای دستگیر شده که دو نفر دیگر هم به اتهام تلاش برای بمب‌گذاری در گردهم‌آیی منافقین در پاریس در آن پرونده متهم شده‌اند. بی‌بی‌سی فارسی که این روزها با حاکمیت بهاییان در آن شاهد همنوایی کامل با گروه تروریستی منافقین است ضمن پوشش گسترده این ادعا اعلان کرد که بنا بر بیانیه مقام‌های بلژیکی، بازداشت دیپلمات ایرانی در ارتباط با این پرونده در آلمان انجام شده و این فرد یکی از دیپلمات‌های سفارت ایران در وین، پایتخت اتریش بوده است.

سخنگوی دادستانی بلژیک نام دیپلمات دستگیر شده در آلمان را "اسدالله الف" معرفی کرده و گفته او ۴۷ سال دارد. این دستگیری در حالی انجام شده که حسن روحانی، رئیس جمهور ایران بعد از سفر به سوییس قرار است به وین سفر کند.

بی‌بی‌سی فارسی همچنین در ادامه سیاست های حمایت آمیز از منافقین با انتشار واکنش این گروه به این سناریوی از پیش طراحی شده برای مظلوم نمایی از تروریست ها و متهم نشان دادن مقام های ایرانی در وب سایت خود نوشت: "سازمان در واکنش به اخبار منتشر شده، حکومت ایران را به دست داشتن در برنامه‌ریزی برای حمله به گرد‌همایی پاریس متهم کرده است". لازم به ذکر است که سازمان تروریستی منافقین در ترور مستقیم بیش از 17 هزار شهروند ایرانی مشارکت داشته است. این مجموعه همچنین در جنگ ایران و عراق به حمایت و همپیمانی با رژیم بعثی عراق پرداخت. همچنین گروه تروریستی منافقین در خلال سالهای دهه 1990 در سرکوب شیعیان و اکراد عراقی مشارکت داشته است.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل