1850

اسرائیل تنها دغدغه بی‌بی‌سی در خاورمیانه

4 سال قبل

هم رسانی

   پرچم رژیم اشغالگر صهیونیستی

بی‌بی‌سی همچنان به شکل‌های مختلف به دنبال تأمین اهداف اسرائیل در خاورمیانه است.

بی‌بی‌سی فارسی به عنوان مزدور رسانه­ای غرب در جنگ علیه مردم خاورمیانه بارها و بارها در انتشار اخبار و گزارشات علیه جریان مقاومت، سعی کرده است تا از حیات ننگین رژیم اشغالگر قدس اسرائیل حمایت به عمل آورد.

پس از شکل گیری داعش، بی‌بی‌سی فارسی با حمایت رسانه­ای غیر مستقیم از این گروه تروریستی ابتدا تلاش داشت تا ماهیت داعش را برخاسته از مردم القاء کند و سپس با اجتناب از تروریست خواندن داعش، کمک رسانه­ای شایانی به داعش کرد. اما پس از نابودی داعش به دست جریان مقاومت و بازپس­گیری سرزمین­های جنوب سوریه توسط ارتش این کشور، بی‌بی‌سی فارسی همانند نخست وزیر رژیم غاصب اسرائیل دچار از هم گسیختگی فکری شده است و تنها دغدغه­اش حمایت از منافع نامشروع رژیم صهیونیستی در مقابل جریان مقاومت بوده است. در این راستا حسین آقایی که بی‌بی‌سی فارسی او را به اصطلاح پژوهشگر روابط بین الملل می نامند در یادداشتی با عنوان «ایران و سراشیبی سقوط در سوریه به دست روسیه؟» منتشر شده در وب سایت بی‌بی‌سی فارسی، تلاش دارد با اغراق در قدرت غرب و تحریف واقعیتهای میدانی، جریان مقاومت در منطقه را تضعیف کند و از پیروزی قریب الوقوع آمریکا و غرب در سوریه خبر می­دهد!!!. 

حال آن که نه تنها داعش در سوریه و عراق نابود شده است بلکه دولت سوریه در پس­گیری سرزمینهایش از دست تروریستهای داعش مورد حمایت اسرائیل موفق بوده است و رژیم اسرائیل در فضای بین المللی منزوی و منفورتر شده است. 

آنچه حسین آقائی نمی­تواند یا بهتر است گفته شود نمیخواهد بفهمد و بگوئید این است که حیات رژیم اشغالگر قدس رو به ممات است و نابودی رژیم صهیونیستی نزدیکتر شده است. قاعدتا نابودی اسرائیل برای بی‌بی‌سی فارسی خبری خوشایند نیست؟!!!.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل