1851

تحریف قانون و نفاق فرشته قاضی برای تفرقه‌افکنی

4 سال قبل

هم رسانی

   دیدار رهبری ایران با خانواده شهید مسیحی، روبرت لازار

بی‌بی‌سی در تلاش است تا با گزارش‌هایی میان اقوام و گروه‌های مختلف ایرانی تفرقه بیاندازد.

شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی که در عمل مزدور رسانه ای غرب در جنگ روانی علیه ایران محسوب می­شود، همراه با جنگ اقتصادی غرب علیه مردم ایران، با طرح موضوعات تفرقه­آمیز سعی در القاء یأس و ناامیدی بین مردم ایران دارد. در این راستا فرشته قاضی که بی‌بی‌سی فارسی از از او تحت عنوان به اصطلاح روزنامه نگار یاد کرده است در یادداشتی با عنوان «مهاجرت اقلیت‌های دینی از ایران؛ "می‌روند که زندگی کنند"» در وب سایت بی‌بی‌سی فارسی به موضوعات اقلیتهای دینی در ایران پرداخته است و تلاش مذبوحانه­ای داشته است تا با ارائه آمار و اخبار غیرقطعی، بین ادیان کشور و تفرقه ایجاد کند.

 صرف نظر از ادعاهای ضد و نقیض فرشته قاضی، آنچه در این یادداشت جای تعجب دارد تحریف مقررات قانونی در خصوص اقلیتهای دینی است. وی که تاکنون علیه قصاص موضع گیریهای فراوان داشته است به یکباره در یک چرخش منافق­گونه نگران عدم وجود حق قصاص برای اقلیت های دینی در ایران میشود!!!!. این در حالی است که براساس قانون مجازات، تفاوتی بین دیه مسلمان و غیر مسلمان وجود ندارد. همچنین فرشته قاضی موضوع ارث نبردن کافر از مسلمان را به خیال خود به عنوان یک تبعیض مطرح می­کند در حالی که براساس قانون ایران ادیان شناخته شده در قانون اساسی در احوال شخصیه که شامل موضوع ارث هم میشود تابع دین خود هستند.

با این توضیحات روشن است که فرشته قاضی با ارائه آمار نادرست و تحریف قوانین، به شیوه نفاق­گونه­ای سعی دارد اینگونه القاء کند که مهاجرت اقلیتهای دینی ایران ریشه در این موضوعات دارد اما واقعیت آن است این اقدام تفرقه­آمیز با ریاکاریی و دورویی بی‌بی‌سی فارسی راه به جای نمی برد.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل