1862

وقتی «سپاه قدس» خار چشم بی‌بی‌سی فارسی می‌شود

4 سال قبل

هم رسانی

   واکنش بی‌بی‌سی به موفقیت سپاه ایران در منطقه

بی‌بی‌سی در یادداشتی خشم خود از موفقیت‌های سپاه ایران در منطقه را ابراز کرده است.

شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی که در جهت منافع کشورهای غربی، ید طولایی در ایران هراسی و تضعیف روحیه دفاع از وطن در مقابل نیروهای متجاوز غربی دارد، در پی تهدیدات غیرقانونی و نامشروع آمریکا علیه ایران، در اقدامی مذبوحانه با بَزک کردن قدرت نظامی آمریکا سعی  دارد قدرت دفاعی ایران در مقابل تهدیدات و حملات احتمالی نامشروع آمریکا را زیر سوال ببرد؟!!

محمد امینی کارمند بی‌بی‌سی در یادداشتی با عنوان «سپاه قدس در نبرد نابرابر چگونه حریف آمریکا می‌شود؟» عهده‌­دار اجرای این پروژه ضد ایرانی شده است و با ضعیف نشان دادن قدرت سپاه قدس ایران در مقابل نیروی نظامی آمریکا، مقابله با تهدیدات آمریکا را ناممکن دانسته است؟!!!

در پاسخ به این اظهارات ضد ایرانی و غرب­پرستانه محمد امینی بایستی گفت که برخلاف ادعای این یادداشت، آمریکا در اقدامات مداخله‌­جویانه چند سال اخیر در افغانستان، عراق، سوریه و حتی یمن نه تنها دستاوردی نداشته بلکه با شکست مواجه شده است. ضمن برخلاف این یادداشت که مدعی است «لقاعده و جبهه نصرت و داعش، سهم بالایی در افزایش تجربه ارتش و سرویس‌های آمریکا در جنگ‌های نامنظم ایفا کردند» اساسا آمریکا نه تنها دشمنی با تروریست‌های همچون القاعده، داعش و امثالهم نداشته است بلکه به اعتراف سیاستمداران آمریکایی، آمریکا خود جزء بنیان­گذاران این گروه های تروریستی در منطقه خاورمیانه بوده است.

ظاهرا بی‌بی‌سی فارسی قدرت افزایی جمهوری اسلامی ایران و سپاه قدس در منطقه را خلاف منافع خود و دولتهای غربی میپندارد و به هر طریقی سعی در ضعیف نشان دادن آن دارد حتی با بَزک کردن قدرت پوشالی آمریکا!!!

این شیوه خبرسازی بی‌بی‌سی فارسی نشان دهنده دروغین بودن شعار بیطرفی‌اش است.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل