1867

توجیه تناقض رفتاری آمریکا توسط بی‌بی‌سی فارسی

4 سال قبل

هم رسانی

   دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا

بی‌بی‌سی همچنان در تلاش است تا رفتارهای مملو از تناقض کاخ سفید را موجه نشان دهد.

شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی که به عنوان مزدور رسانه ای غرب وظیفه توجیه تجاوزگری و رفتارهای زورگویانه کشورهای غربی و به ویژه آمریکا را در منطقه خاورمیانه بر عهده دارد، پس از نقض تعهدات آمریکا در برجام و تهدیدات غیرقانونی و نامشروع آمریکا علیه ایران، سعی در توجیه رفتار ظالمانه و فریبکارانه آمریکا دارد. در این خصوص بی‌بی‌سی فارسی پس از انتشار خبر آمادگی ترامپ برای مذاکره بدون «پیش­شرط» با ایران به انتشار خبری با عنوان پرتناقض «پومپئو شرایط مذاکره 'بدون پیش‌شرط' ترامپ با ایران را شرح داد» به بیان شرایط گفتگو با ایران پرداخت!!!

بی‌بی‌سی فارسی اساسا به تناقض بین سخنان ترامپ و وزیر امورخارجه آمریکا در خصوص «پیش شرط» و «شرایط مذاکره» نمی­پردازد و سعی میکند با توجیه سخنان این دو از محاسن مذاکره با بدقولترین دولت دنیا برای ایرانیان سخن به میان آورد. حال آنکه تعیین شرایط مذاکر برای مذاکره بدون پیش شرط شاهدی دیگر از دروغگویی مقامات آمریکایی است و بی‌بی‌سی فارسی به دلیل نقش مزدوری که دارد مأموریت توجیه این دروغگویی آمریکا را بر عهده دارد.

این رفتار ریاکارانه بی‌بی‌سی فارسی شاهدی دیگر بر دروغین بودن شعار بیطرفی این رسانه نیز می­باشد.

 

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل