1909

دروغ‌های تازه مهدی رستم پور در مصاحبه با بی‌بی‌سی فارسی

4 سال قبل

هم رسانی

   مهدی رستم‌پور، کارشناسی ورزشی بی‌بی‌سی

مهدی رستم‌پور، کارشناس ورزشی بی‌بی‌سی فارسی، بار دیگر با دروغ‌های خود در این شبکه حاضر شده است.

پس از شکست تمام قد اتاق عملیات رسانی بی‎بی‎سی فارسی برای ایجاد ناامنی و اغتشاش در کشور ظاهراً این شبکه ماهواره­ای نزدیک به مخالفان غرب گرا و بهایی حکومت ایران به روش های تازه­ای دست زده است. روش هایی که نوعی به دنبال دادن تنفس مصنوعی جریان برانداز و گرم نگاه داشتن فراخوان های شکست خورده تجمع ها در ایران است.

در این راستا، در روزهای اخیر این شبکه سلطنتی انگلیسی با تمرکز بر درگیری برخی هواداران تیم های فوتبال لیگ برتری در ایران تلاش کرد تا با سیاسی کردن این اتفا­ق که در بسیاری از کشورها مانند ایتالیا و خود انگلستان عمری عادی محسوب می­گردد دست بزند.

به طور مثال "مهدی رستم پور" کارشناس به اصطلاح ورزشی این رسانه که دارای نگاهی کاملاً سیاست­زده به ورزش دارد در مصاحبه ای با بی‌بی‌سی تلاش کرده درگیری میان تماشاگران دو تیم تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران را به اعتراض های سیاسی و اقتصادی ربط دهد.

رستم پور که در سال 2009 با سوء استفاده از حوادث پس از انتخابات سال 2008 ایران در میانه مسابقات کشتی قهرمانی جهان در دانمارک به این کشور پناهنده شده بود در ادامه نظریات خنده دار خود در برنامه 60 دقیقه بی‌بی‌سی فارسی مدعی وجود جو به شدت امنیتی در ورزشگاه های ایران می شود و تلاش می کند دو حادثه اخیر در ورزشگاه غدیر اهواز و آزادی تهران را مشابه حوادث انقلاب بهمن 1357 و متوقف ماندن لیک به علت اعتراض های مردمی و شرایط کشور نشان دهد.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل