1920

شعار بیطرفی بی‌بی‌سی فارسی فقط برای داعش در افغانستان مصداق دارد

4 سال قبل

هم رسانی

   نیروهای داعش در افغانستان

بی‌بی‌سی به شکلی بی‌طرفانه و خنثی از جنایت داعش در افغانستان خبر داده است.

پس از حمله تروریستی داعش به مرکز "مهدی موعود" در افغانستان که منجر به شهادت بیش از 60نفر شد که همگی آنها زیر بیست سال سن داشتند، بی‌بی‌سی فارسی بدون محکوم کردن این حادثه تروریستی صرفا این حادثه را انتحاری خواند و نوشت که طالبان آن را برعهده نگرفته!

 پس از قبول مسئولیت این حادثه انتحاری و تروریستی توسط داعش باین شبکه سلطنتی انگلیسی باز هم از تروریست خواندن داعش در این حادثه تروریستی مرگبار سربازد؟!

در این خصوص نسرین نوا کارمند بی‌بی‌سی در یادداشتی با عنوان «زنگی که پایان زندگی دوقلوهای کابل بود» به این حادثه تروریستی پرداخته است اما بدون محکوم کردن این حادثه تروریستی صرفا با عبارت «این سومین حمله داعش به مراکز آموزشی در غرب شهر کابل بود» به سادگی از جنایت داعش در این گونه حوادث تروریستی عبور کرده است.

این امر نشان دهنده حمایت رسانه­ای بی‌بی‌سی فارسی از داعش دارد که نه تنها جنایات داعش را محکوم نمیکند بلکه از تروریست نامیدن داعش هم طفره می­رود.

ظاهرا شعار دروغین بیطرفی بی‌بی‌سی فارسی در افغانستان صرفا در راستای منافع داعش کاربرد دارد؟!

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل