1951

اذعان بی‌بی‌سی فارسی به تجاوزگری اسرائیل

4 سال قبل

هم رسانی

   تصویری از جنگنده متعلق به رژیم اشغالگر صهیونیستی

بی‌بی‌سی همچنان از تجاوز اسرائیل به آسمان سوریه حمایت می‌کند.

شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی که نقش مزدور رسانه­ای غرب در جنگ روانی و رسانه­ای علیه مردم خاورمیانه و به ویژه ایران را ایفا می­کند، وادار به اعتراف در خصوص تجاوزات مکرر اسرائیل در حمله غیرقانونی به قلمرو کشور سوریه شده است.

 بی‌بی‌سی در خبری با عنوان «اسرائیل: طی دو سال ۲۰۰ حمله علیه اهداف ایران در سوریه انجام داده ایم» بدون اشاره به نقض مکرر مقررات حقوق بین الملل و اصل منع توسل به زور در منشور سازمان توسط اسرائیل!!! با پرداختن به اخباری که توسط مقامات ایران تکذیب شده­اند سعی داشته افکار عمومی را از نقض مقررات حقوق بر جنگ توسط اسرائیل منحرف کند! این در حالی است عمده این حملات رژیم اسرائیل در جهت تقویت مواضع تروریستها در سوریه بوده است؟!

البته بی‌بی‌سی فارسی به دلیل ماهیت مزدوری که دارد از بیان این واقعیتها طفره می رود و حتی با اجتناب از تروریست خواندن گروه های همچون داعش، سعی در حمایت رسانه­ای از اسرائیل دارد!

با این توضیحات بازهم این سوال جدی مطرح است که چه ارتباطی بین حمایت رسانه­ای بی‌بی‌سی فارسی از تجاوزگری‌های اسرائیل و لاپوشانی جرایم جنگی اسرائیل با شعار بیطرفی این شبکه وجود دارد؟!

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل