1969

بی‌بی‌سی، باز هم دلواپس تروریست‌های متحد با غرب

4 سال قبل

هم رسانی

   گزارش بی‌بی‌سی از اعتراض مردم سوریه به تقابل نظامی با تروریست‌ها در ادلب

بی‌بی‌سی در ادعایی عجیب از مخالفت مردم سوریه با تقابل علیه تروریست‌ها در ادلب خبر داده است.

در حالیکه ارتش سوریه به همراه متحدان نظامی خود در حال پاکسازی آخرین پایگاه حکومت خودخوانده تروریست‌ها در استان ادلب است، رسانه سلطنتی انگلیس مدعی شد که مردم در نمازجمعه با برگزاری تظاهرات خواهان آنند که سازمان ملل جلوی بمباران مواضع تروریست‌ها را بگیرد.

این در درحالی است که تروریست‌ها همانند سلطه داعش بر موصل، مردم را مجبور به شرکت در نمازجمعه‌ها می‌کنند تا به حمایت از حاکمیت آنها شعار دهند.

بی‌بی‌سی در این گزارش اذعان دارد که سازمان ملل، هیئت تحریر شام را جز گروه‌های تروریستی می‌داند اما خود به جای تروریست خواندن آنها، از واژه «پیکارجو» برای نامیدن تروریست‌های تکفیری استفاده کرده است!

لازم به توضیح است که بی‌بی‌سی از بدو آغاز بحران در سوریه همواره یکی از رسانه‌های نزدیک به مخالفان مسلح حکومت بشار اسد به ایفای نقش پرداخته است. این رسانه نزدیک به مخالفان غرب گرا و بهایی جمهوری اسلامی ضمن همکاری با گروه‌های تروریستی، چندین مستند و صدها ساعت برنامه بر علیه متحدان حکومت سوریه و به‌ویژه ایران پخش کرده است.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل