2018

مشارکت بی‌بی‌سی فارسی در تهدیدات نامشروع آمریکا علیه مردم ایران

4 سال قبل

هم رسانی

   دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل متحد

اظهارات ضد ایرانی مقامات مختلف آمریکا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد با همراهی بی‌بی‌سی بازتابی گسترده داشته است.

شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی در راستای ایفای وظیفه مزدوری رسانه‌ای خود برای غرب، همزمان با برگزاری مراسم سران کشورها در مجمع عمومی سازمان ملل دست به کار شده است و سعی در تضعیف مواضع جمهوری اسلامی ایران و روحیه مردم دارد!

اگرچه بی‌بی‌سی ادعای شعار دروغین بیطرفی دارد اما در چند روز اخیر به طور یکجانبه با انتشار زنده و سریع اظهارات تهدید آمیز مسئولان آمریکا علیه ایران در سازمان ملل سعی در ایجاد هجمه روانی علیه مردم ایران دارد.

بی‌بی‌سی فارسی با بیان مجدد تهدیدات غیرقانونی و نامشروع آمریکا علیه ایران که صریحاً نقض مقررات منشور سازمان ملل و حقوق بین الملل است، در عمل بجای خبررسانی به خبرسازی و اغراق در قدرت پوشالی آمریکا در تحریم پرداخته است. این درحالی است که بی‌بی‌سی در واکنش به حمله تروریستی به مراسم سالگرد دفاع مقدس در اهواز، ضمن تروریستی نخواندن این حمله بزدلانه، نگران عملی شدن حق دفاع مشروع ایران در مقابل گروه‌های تروریستی است!

با این توضیحات این سؤال اصلی مطرح است که چرا بی‌بی‌سی فارسی برخلاف شعار بیطرفی خود، علیه مردم ایران اقدام می‌کند و با انتشار گزینشی اخبار و تحلیل‌های جهت دار سعی در تخریب روحیه ملی ایران دارد؟ آیا بی‌بی‌سی در تهدیدات غیرقانونی آمریکا علیه مردم ایران شریک نیست؟!

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل