2022

یاوه‌گویی بی‌بی‌سی در حمایت از گاف نتانیاهو برای کشف تورقوزآباد!

4 سال قبل

هم رسانی

   بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در مجمع عمومی سازمان ملل متحد

نمایش وقیحانه نخست وزیر اسرائیل در سازمان ملل متحد با همراهی شبکه‌ فارسی زبان بی‌بی‌سی همراه شد.

شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان مزدور رسانه‌ای غرب، بارها به حمایت رسانه‌ای بی چون و چرا از رژیم اشغالگر قدس اسرائیل پرداخته و از هیچ تلاشی فروگذار نبوده است.

در آخرین مورد از این حمایتهای مزدورانه، بی‌بی‌سی فارسی سعی کرده است در خصوص اظهارات سخیف، احمقانه و غیرقابل باور نتانیاهو در مجمع عمومی سازمان ملل مبنی بر غنی سازی هسته‌ای ایران در کارگاه قالیشویی در تورقوزآباد! که مورد تمسخر فعالان فضای مجازی نیز شده است، در خبری با عنوان «تورقوزآباد کجاست و چرا سر زبان‌ها افتاده است؟» به بیان مشخصات و مختصات تورقوزآباد بپردازد و تلاش کرده است این ادعاهای سرار جعلی و مضحک اسرائیل را با طرح مباحث فرعی قابل باور سازد؟!

همچنین بی‌بی‌سی فارسی با به کار بردن «فاش کردن برنامه هسته‌ای» آن هم توسط منافقین خلق کهید طولایی در ترور و تروریسم پروری دارند، سعی کرده است برنامه هسته‌ای ایران را مخدوش سازد. حال آن که براساس حقوق بین الملل و معاهده NPT داشتن برنامه هسته‌ای حق ایران است و صلح آمیز بودن ماهیت برنامه‌های ایران بارها به تأیید آژانس بین المللی انرژی اتمی رسیده است.

البته بی‌بی‌سی عمداً سخنی از کلاهک‌های هسته‌ای اسرائیل به میان نیاورده است و اینکه اسرائیل تنها کشوری است که در منطقه عضو و تحت نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی نیست!

ظاهراً گاف مضحک نتانیاهو در خصوص تورقوزآباد بی‌بی‌سی فارسی را وادار کرده است تا برخلاف شعار دروغین بیطرفی خود و طبق ماهیت خویش دروغ‌های نتانیاهو را حق جلوه دهد؟!

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل