2201

حمایت بی‌بی‌سی از ادعای نتانیاهو علیه ایران

3 سال قبل

هم رسانی

   حمایت بی‌بی‌سی از ادعای نتانیاهو علیه ایران

«گادی آیزنکوت» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی روز یکشنبه با انتقاد غیرمسقیم از سخنان «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره برعهده گرفتن مسئولیت حمله موشکی دو شب پیش به دمشق گفت که حملات اسرائیل به سوریه باید مبهم باقی بماند.
وی که با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی مصاحبه می‌کرد، افزود: «ما به هزاران هدف بدون آنکه مسئولیت آن را قبول کنیم حمله کرده‌ایم.»

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز در سخنانی گفت که ارتش این رژیم بامداد شنبه گذشته به اهدافی در خاک سوریه حمله کرده است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که هدف از این حمله، یک انبار تسلیحات ایرانی در فرودگاه بین‌المللی دمشق بوده است.

پیش از این نیز آیزنکوت در مصاحبه با نیویورک‌تایمز گفته بود که در دوران وی، نیروهای هوایی این رژیم بارها حملاتی را علیه سوریه و لبنان انجام داده‌اند.

در همین طمینه شبکه بی‌بی‌سی فارسی گه به عنوان یک رسانه صد در صد حامی رپزیم صهیونیستی در منطقه شناخته می شود در گزارشی در این خصوص تلاش کرد که صهیونیست ها را در این حملات احتمالی موفق جلوه دهد و از همین رو با پشتیبانی کامل سخنان و ادعاهای بنیامین نتانباهو نخست وزیر رژیم جعلی صهیونیستی را تائید کرد و تلاش کرد که ایران را در مقابله با این حلات دست و پا بسته نشان دهد و پاسخ های ایران را کاملا محدود جلوه دهد.

به نظر می رسد که بی‌بی‌سی فارسی کاملا نگرانی صهیونیست ها را پس از خروج آمریکا از سوریه و باز شدن کامل دست ایران در این کشور درک کرده به همین جهت با حمایت از صهیونیست ها به دنبال کمک به آن ها می باشد.

بی‌بی‌سی در حالی سعی می کند واقعیت سوریه و منطقه را به گونه ای دیگر جلوه دهد که با یک نگاه منصفانه چیزی جز محاصره شدن صهیونیست از تمام جهات و به رهبری ایران به چشم نمی خورد و به نظر این حملات کور هم صرفا دست و پا زدن برای آن است که مدتی بیشتر زنده بماند.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل