4207

باز هم بی‌بی‌سی حمله تروریستی دیگر در ایران را تروریستی نمی نامد!

4 سال قبل

هم رسانی

   حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان

روز گذشته اتوبوس پرسنل شیفت سپاه در محدوده چانعلی جاده خاش-زاهدان براثر عملیات تروریستی و انتحاری منفجر شد.
قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد حمله تروریستی به اتوبوس مرزبان در جاده خاش - زاهدان، با استفاده از یک دستگاه خودرو مملو از مواد منفجره در مجاورت اتوبوس حامل یکی از یگان‌ ای قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه صورت گرفت.

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه تکمیلی تعداد شهدای حمله تروریستی جاده خاش - زاهدان را 27 تن و مجروحان را ۱۷ تن اعلام کرد.

گروه تروریستی جيش العدل حمله انتحاری در سیستان و بلوچستان را برعهده گرفت. دادستان سیستان و بلوچستان: پس از دستگیری عوامل حمله تروریستی پرونده به قید فوریت رسیدگی می‌شود.

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان: حادثه تروریستی زاهدان را به طور جد از طریق کمیسیون امنیت ملی مجلس تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.
در همین زمینه در بخشی از بیانیه قرارگاه قدس سپاه پاسداران در خصوص این حمله تروریستی آمده است: "در پی شکست سخت استکبار جهانی از مردم شریف و قهرمان ایران در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن ۲۲ بهمن ماه، تروریست‌های تکفیری و مزدوران سرویس‌های اطلاعاتی وابسته به نظام سلطه و استکبار برای تلخ کردن کام ملت ایران، شامگاه امروز (چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه) یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام که پس از اتمام ماموریت مرزبانی از منطقه، عازم موطن خود بودند را در جاده خاش- زاهدان هدف حمله انتحاری قرار دادند."

در پی این حمله تروریستی که اتفاقا هم زمان با کنفرانس ضد ایرانی ورشو اتفاق افتاد شبکه ها ضد انقلاب و اپوزوسیون واکنش گسترده ای دادند. اما آن چیزی که مشخص بود این بود که باز هم متل سایر عملیات های تروریستی که در ایران اتفاق افتاده است شبکه ای همچون بی‌بی‌سی فارسی این حمله را تروریستی نمی نامد و صرفا آن را یک حمله انتحاری می نامد. این رفتار دوگانه بی‌بی‌سی برای نخستین بار نیست که اتفاق می افتد این شبکه ید طولایی در این زمینه دارد.
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل