545

بی‌بی‌سی به دنبال بزرگ‌سازی از سازمان منافقین

6 سال قبل

هم رسانی

   مریم رجوی

سازمان مجاهدین خلق (منافقین) که عامل ترور بیش از 17 هزار نفر از شهروندان ایرانی می‌باشد. این روزها و پس از سقوط صدام حسین دیگر جایگاه سابق را ندارد. اما همچنان دشمنان نظام اسلامی ایران در تلاش هستند تا از این گروه تروریستی به‌عنوان اهرم فشاری علیه حاکمیت استفاده کنند.
بی‌بی‌سی فارسی که سرآمد رسانه‌های معاند و مخالف جمهوری اسلامی می‌باشد به هر روشی چنگ میزند تا بتواند به مردم و نظام حاکم بر ایران ضربه بزند. اخیراً و در پی شکست‌های متعدد جبهه تروریست‌ها در عراق و سوریه این شبکه به همراهی برخی از کشورهای منطقه ازجمله عربستان سعودی به دنبال جبران این شکست‌ها می‌باشند و به همین جهت است که آن‌ها ناچار به مطرح کردن دوباره سازمان ازهم‌پاشیده منافقین می‌باشند. در همین راستا و پس از سخنرانی ضد ایرانی «ترکی فیصل» رئیس سابق اطلاعات عربستان در جمع اعضای منافقین در پاریس، مریم رجوی سرکرده این فرقه به دیدار محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی در پاریس رفت تا شاید بتواند خود را از آن انزوایی که در آن گرفتارشده است نجات دهد. این دیدار در حالی اتفاق می‌افتد که این گروه عملاً نه‌تنها هیچ پایبندی به آرمان فلسطین ندارد بلکه شریک درجه‌یک رژیم صهیونیستی محسوب شده و به نظر تنها برای مطرح کردن و ظهور و بروز خود آن را تشکیل داده‌اند.
بی‌بی‌سی که همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد همیشه سعی در ضربه زدن به جمهوری اسلامی را داشته هرچند با حمایت از یک گروه تروریستی همچون منافقین به همین جهت تمام تلاش خود را در بزرگنمایی این دیدار داشته است. و در همین جهت از سازمان منافقین به‌عنوان "سازمان‌یافته‌ترین" گروه مخالفین جمهوری اسلامی یاد می‌کند. این در حالی است که این سازمان پس از اخراج از پادگان اشرف عراق دیگر آن سازمان سابق نیستند و بسیاری از اعضای سازمان از آن فرار کرده و به کشورهای اروپایی پناهنده شده و بعضاً به ایران بازگشته‌اند. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل