550

بی‌بی‌سی و تبلیغ بازیگر پورن برای ایرانیان

6 سال قبل

هم رسانی

   تصویر گرافیکی

بی‌بی‌سی این روزها بیش از همه تبدیل به یک کمپانی تبلیغاتی برای پورنو سازان و بازیگران فاسد آن‌ها شده است.
به دنبال سفر بازیگر پورن به ایران برای جراحی زیبایی بینی‌اش و با عنوان آرایشگر، بی‌بی‌سی فارسی این خبر را پوشش داد.
ضمن پوشش این خبر بی‌بی‌سی سعی کرد تا در گزارشی که از این سفر ارائه می‌دهد، به‌نوعی شخصیت این بازیگر را بلند کند و او را فردی پراهمیت و دارای شخصیت مقبول و شایسته‌ی اجتماعی جلوه دهد.
برای مثال مانور زیادی روی صفحات مجازی این بازیگر داد و گزارش داد که این بازیگر به خاطر حواشی زیادی که پس از سفرش به ایران در صفحات خود با آن روبه‌رو شده است صفحات خود را به‌ویژه حساب کاربری‌اش را در اینستاگرام بسته است.
به‌علاوه بی‌بی‌سی فارسی اظهار داشت که این بازیگر از اخلاق مردم ایران به‌خصوص تهرانی‌ها تمجید کرده است و از سخاوت آنان تحت تأثیر قرارگرفته و متعجب شده است.
این جملات عاطفی و فریبنده که بی‌بی‌سی در مورد شخصیت‌هایی ضداجتماعی و فاسد مانند بازیگران بداخلاقی و ضد دینی در گزارش‌هایش به کار می‌برد؛ حاکی از آن است که این رسانه با نحوه‌ی گزارش چنین خبرهایی سعی دارد تا به نحوی کاملاً غیرمستقیم و نامحسوس برای این‌گونه شخصیت‌ها نوعی وجهه‌ی فرهنگی مقبول ارائه دهد تا مردم متدین ایران این شخصیت‌ها را در میان خود بپذیرند و یا لااقل افرادی که از تدین و تقید کمتری برخوردارند ازاین‌گونه اشخاص الگوسازی کرده و در مسیر این افراد گام بردارند.
ضمناً بی‌بی‌سی بابیان ابراز علاقه‌ی این بازیگر بداخلاقی به مردم تهران سعی کرده است تا در این گزارش برای این بازیگر و امثال او در میان ایرانیان محبوبیت و مقبولیت ایجاد کند و کسانی را کنجکاو کند تا در مورد سفر او و یا اقدامات او در ایران جستجو کنند. چه‌بسا که در همین حین دنباله‌رو فرهنگی شوند که این بازیگر از جامعه و شغل کثیفش سوغات آورده است.
البته این امر به‌هیچ‌وجه عجیب به نظر نمی‌رسد چراکه رسانه‌ی خبری انگلیس همیشه طرفدار ثابت‌قدم فاحشه‌های سینمایی و هم‌جنس‌بازان و هرگونه فرقه و تفکری بوده است که با امروزه‌های اسلامی و فرهنگ اصیل ایرانی سر جنگ داشته باشد و به‌طورکلی هرآن چیزی که بوی گندیدگی و فساد اخلاقی بدهد یک سرنخ آن را به‌راحتی می‌توان میان گزارش‌ها و برنامه‌های شبکه‌ی بی‌بی‌سی پیدا کرد.


مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل