566

بی‌بی‌سی و بازی باکارت منافقین تروریست

6 سال قبل

هم رسانی

   سرکرده مجاهدین خلق (مریم رجوی)

انتشار فایل صوتی سخنان تند و انتقادی آیت‌الله منتظری - درباره اعدام منافقین پس از مرصاد- توسط سایت ایشان خبرساز شد. فایل صوتی 40 دقیقه‌ای که 23 دقیقه‌ ابتدایی آن سخنان آیت‌الله منتظری و ادامه‌اش سخنان یکی از مسئولین قضایی و توضیحاتش درباره ادعاهای غلط وی است.
پس از ناکامی منافقین در عملیات مرصاد،‌ امام با نوشتن نامه‌ای رسماً محارب بودن سازمان منافقین را اعلام و دستور منافقینی که همچنان بر سر موضع حمایت از این سازمان و دشمنی با جمهوری اسلامی هستند را صادر می‌کنند. در بخشی از این نامه آمده است «با توجه به محارب بودن آن‌ها و جنگ‌های کلاسیک آن‌ها در شمال و غرب و جنوب کشور با همکاری‌های حزب بعث عراق و نیز جاسوسی آنان برای صدام علیه ملت مسلمان ما، و با توجه به ارتباط آنان با استکبار جهانی و ضربات ناجوانمردانه آنان از ابتدای تشکیل نظام جمهوری اسلامی تاکنون، کسانی که در زندان‌های سراسر کشور بر سر موضع نفاق خود پافشاری کرده و می‎کنند محارب و محکوم‌به اعدام می‎باشند.»

انتشار این فایل صوتی فرصتی برای شبکه انگلیسی بی‌بی‌سی فارسی ایجاد کرد تا شاید برای هزارمین بار در این سال‌ها مسئله اعدام‌های سال 67 را مطرح کند و از آن چماقی درست کند برای حمله و تخریب نظام جمهوری اسلامی ایران و در وهله اول‌شخص امام خمینی (ره)، بی‌بی‌سی به بهانه انتشار این فایل صوتی چندین مطلب و گزارش مفصل کارکرده است که در هرکدام از آن‌ها سناریوی متفاوتی طراحی‌شده است.
اما در مورد این اعدام‌ها کاملاً موضوع مشخص است لیکن بی‌بی‌سی در هیچ‌کدام از مطالب خود ذره‌ای به آن‌سوی ماجرا اشاره‌ای نمی‌کند. ایران چند روز پس از پذیرش قطعنامه 598 با هجمه سنگین منافقین مواجه شد منافقینی که تا پیش از آن جنایتی نبود که انجام نداده باشند از ترور رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر و نماینده مجلس گرفته تا افراد عادی در کوچه و بازار، اگر امروز جریانی به اسم داعش به وجود آمده که انسان زنده را می‌سوزاند این جنایت‌پیشگان بیش از سی سال پیش در پرونده سیاه خود سوزاندن انسان زنده رادارند. آن‌ها درمجموع بیش از 17 هزار نفر از مردم ایران را با ترور به کام مرگ فرستادن، در جریان حمله تیرماه سال 67 که منافقین با تجهیزات سنگین و با پشتیبانی حزب بعث عراق انجام دادند آن‌ها تا چند کیلومتری کرمانشاه پیشروی کردند و به‌سوی تهران روان بودند که در تنگه مرصاد در کمین نیروهای ایرانی متحمل شکست سنگینی شدند. این حمله آن‌ها باعث تحرکات هواداران آن‌ها در زندان‌ها شد که درنهایت پس از اتمام قائله امام حکم تاریخی خود را در خصوص آن‌ها دادند که در بالا به آن اشاره شد. اما بی‌بی‌سی فارسی که همیشه با تمام جنایاتی که منافقین مرتکب شده‌اند از حامیان سرسخت آن‌ها بوده هیچ‌گاه داستان آن‌گونه که هست روایت نمی‌کند و صرفاً اشاره به اعدام‌ها می‌کند. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل