715

بی‌بی‌سی و تبلیغ فساد یواشکی

6 سال قبل

هم رسانی

   تصویری از مسیح علی نژاد

به‌تازگی مسیح علی نژاد در برنامه‌ی به‌عبارت‌دیگر حضور یافت و به صفحه‌ی شخصی‌اش بانام "آزادی‌های یواشکی" پروبال داد.
مسیح علی نژاد که صفحه‌ی آزادی‌های یواشکی را برای مبارزه باحجاب و عفت زنان ایرانی به راه انداخته است، این‌گونه ابراز می‌کند که انگیزه‌اش برای راه‌اندازی این صفحه عقده‌هایی است که از حاکمیت ایران در دل دارد.
در برنامه‌ی به‌عبارت‌دیگر او به چندین تنگنایی که زنان ایرانی با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند اشاره می‌کند و این‌گونه وانمود می‌کند که گویی صدای او و سخنان او به نمایندگی از طرف اکثریت زنان ایرانی است.
یکی از این تنگناها از نگاه علی نژاد گشت ارشاد در ایران و نهی از منکر است که به برخی از زنان بدحجاب تذکر می‌دهند؛ مسیح علی نژاد این برخوردها و تذکرها را تحقیر زن ایرانی می‌داند حال‌آنکه سؤال اصلی اینجاست:
آیا به‌راستی راه‌اندازی صفحه‌ای در فیس‌بوک برای تشویق زنان عفیف ایرانی به برداشتن مخفیانه حجاب در گوشه و کنار شهر و انتشار عکس‌های خلاف عفت در صفحات مجازی خوار کردن و تحقیر زن به شمار می‌آید و یا تذکر به زنان بدحجاب؟
آیا تمام زنان ایرانی مایل‌اند که عکس‌های بی‌حجاب و بدون چادر و روسری خود را در معرض نمایش بگذارند؟
آیا اینکه زنان ایرانی ملزم به تبعیت از قوانین دین اسلام در جمهوری اسلامی هستند و ملزم‌اند که حجاب معقولی در سطح جامعه داشته باشند به‌گونه‌ای که امنیت و شأن و احترام خودشان حفظ شود، منافاتی با حقوق زنان و آزادی‌شان دارد؟
به نظر می‌رسد که انگیزه‌ی اصلی این‌گونه افراد برای به راه‌اندازی این‌گونه صفحات مجازی و تحریک افراد بی‌قیدوبند و غیرمذهبی در داخل ایران بیشتر برای ایجاد ناامنی و هرج‌ومرج اخلاقی در ایران است که درنتیجه‌ی آن ما با فسادهای مختلف و جرائم اخلاقی در کشور مواجه بشویم.
اما آنچه با زیرکی تمام بی‌بی‌سی در حال اجرای آن است نقشی است با عنوان دفاع از حقوق زنان ایرانی و دلسوزی برای آزادی آن‌ها، نقابی که همیشه بی‌بی‌سی برای مبارزه باحجاب، عفت و دیگر ارزش‌های زن مسلمان به چهره‌ی خود می‌زند تا مقاصد کثیف این‌گونه فعالیت‌های ضد دینی‌اش لو نرود و جنبه‌ای انتقادی_اجتماعی به خود بگیرد. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل