754

بی‌بی‌سی و دلسوزی برای هم‌جنس‌بازان

5 سال قبل

هم رسانی

   پرچم نماد همجنس بازان

رسانه‌های غربی همیشه در تلاش‌اند تا یا اعتقادات مذهبی مسلمانان را در سراسر نقاط دنیا نابود کنند و یا اگر در توان ندارند، قبح برخی گناهان را در چشم آنان بشکنند.
به‌تازگی بی‌بی‌سی فارسی با چهار هم‌جنس‌باز افغانی مصاحبه کرده است و با آب‌وتاب فراوان این مصاحبه‌ها را در سایت خود منتشر کرده است.
برای مثال یکی از هنجارشکنی‌های بی‌شرمانه‌ی بی‌بی‌سی در این رابطه منتشر کردن جملاتی در رابطه با ارتباط دو دختر افغانی است:
""به او گفتم نسبت به او احساسی دارم که معمولاً پسرها به دخترها دارند."دوستش مدتی از او دوری کرد ولی بعدها رابطه‌ای مثل یک زوج بین آن‌ها برقرار شد."
در ادامه بی‌بی‌سی می‌نویسد:" او می‌گوید:"زنان لزبین (همجنسگرای) فراوانی هستند ولی نمی‌توانند آزادانه در مورد این موضوع صحبت کنند. در افغانستان لزبین بودن خلاف اسلام تلقی می‌شود. اگر مردم متوجه شوند نتیجه‌اش مرگ است. خانواده من هیچ‌گاه نباید از این موضوع باخبر شوند."
موضوع دیگری که این بی‌شرمی را به اوج خود می‌رساند منعکس کردن تمایل بیش‌ازحد دو مرد به یکدیگر است و ابراز احساسات آنان به یکدیگر.این امر به‌روشنی نشان می‌دهد که بی‌بی‌سی در تلاش است که نه‌تنها نقل‌کننده و راوی ارتباط هم‌جنس‌گرایان باشد، بلکه نوعی تبلیغ‌کننده باشد و تعداد این ارتباطات را حداکثری نشان دهد و هم‌جنس‌بازان را راضی و شاد جلوه دهد.
این در حالی است که امروزه تحقیقات و مطالعات علمی نشان می‌دهد که افراد هم‌جنس‌باز به‌سرعت، علاوه بر اینکه دچار اختلالات جسمی و جنسی شدید می‌شوند و در تولیدمثل دچار مشکل می‌شوند، به دلیل اینکه خلاف ذات و فطرت انسانی خود عمل می‌کنند، دچار افسردگی‌های حاد و احساس گناه شدید نیز می‌شوند. اما نکته‌ی جالب‌توجه این است که هیچ‌گاه رسانه‌های اسلام‌ستیز غربی ازجمله بی‌بی‌سی با پوشاندن مضرات هم‌جنس‌بازی و عواقب شوم و کثیف آن برای به بیراهه کشاندن جوانان مسلمان و متدین افغانی و ایرانی و سایر کشورهای اسلامی، تلاش مستمر می‌کند و با دروغ‌های بزرگی که در این راستا می‌گوید سعی دارد تا به تبلیغ وسیع درزمینه های مختلف انحرافات جنسی بپردازد و غالباً این امر را با مفهوم نامعقولی که از آزادی و حقوق بشر ارائه می‌دهد، توجیه می‌کند.


مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل