764

سناریوی شوم بی‌بی‌سی برای بازی با عفاف و حجاب

6 سال قبل

هم رسانی

   تصویری ازپوشش برتر

اخیراً بی‌بی‌سی فارسی به‌طور پی‌درپی در گوشه‌کنار سوژه‌های داغ روز به مسئله‌ی حجاب می‌پردازد و با لحنی تمسخرآمیز با مسائل مربوط به حجاب اسلامی برخورد می‌کند.
این رفتار بی‌بی‌سی رفتار تازه‌ای نیست و در تحلیل آن تنها می‌توان گفت که این عملکرد و این سناریونویسی برای مبارزه با عفاف و حجاب زنان مسلمان واکنشی است نسبت به مسئله‌ای که ریشه در فطرت پاک انسانی دارد.
انسان‌ها از زمان حضرت آدم علیه‌السلام فطرتاً و ذاتاً متمایل به حفظ حریم خود بودند و این موضوع را در انواع و اقسام باورهای دینی و جوامع رنگ‌به‌رنگ انسانی می‌توان یافت.اما آنچه قابل‌توجه است این نکته است که هرچه به سمت جلو می‌رویم و تاریخ تمدن انسانی را پشت سر می‌نهیم با پدیده‌ای به نام دین‌گریزی و دین‌ستیزی مواجه می‌شویم به‌خصوص در رسانه‌های غربی که شدیداً سعی دارند تا با باورهای دینی به‌خصوص باورهای مذهبی مسلمانان بجنگند.
یکی از این باورها که برای تمدن غرب خانه‌برانداز است مسئله‌ی حجاب است. چرا خانه‌برانداز؟
چون وقتی یک زن حجاب خود را حفظ کند یعنی به بسیاری از تمایلات حیوانی و شهوانی نامتعارف نه گفته است حال‌آنکه بسیاری از سرمایه‌های غرب صرف صنعت پورنو می‌شود تا زن متدین و خانواده‌دوست و خانواده پرور دچار اختلال و بیماری‌های جنسی و روحی شود و خانواده‌ی معتقد مسلمان از هم بپاشد و به تعبیر دیگر کشورهای غربی به هدف حیاتی خود که براندازی قدرت اسلامی در ایران و غلبه کردن بر حاکمیت و به دست گرفتن سرمایه‌های کشورهای اسلامی است نائل شوند.
یکی از شگردهای رسانه‌های دشمن ازجمله بی‌بی‌سی نمایش مسائل ضد دینی و ضد اخلاقی در غالب حقوق بشر است مانند هم‌جنس‌بازی. که بارها و بارها بی‌بی‌سی در این زمینه نوشته است که کشورهای اسلامی به‌ویژه ایران هم‌جنس‌بازی و همجنسگرایی را یک تابو می‌دانند و به حقوق هم‌جنس‌بازان احترام نمی‌گذارند، حال سؤال مخاطب از بی‌بی‌سی این است گه آیا حجاب برای شما یک تابو نیست؟
آیا شما و سردمدارانتان از عفت زن مسلمان نمی‌هراسید؟ آیا حجاب منافع پلید شمارا به خطر نمی‌اندازد؟
همین‌جاست که درمی‌یابیم که خیلی از گزارش‌های یک‌سویه و مغرضانه‌ی بی‌بی‌سی در مورد حجاب اجباری زنان شطرنج‌باز یا دوچرخه‌سواری زنان در کشور و آزادی‌های یواشکی و هزاران سوژه‌ی دیگر در این مورد تنها از ترس بزرگ دشمن از حجاب و عفاف زن ایرانی ناشی می‌شود که برای انحرافات اخلاقی که غرب در پی دامن زدن به آن است دشمنی سرسخت و تابویی بزرگ محسوب می‌شود. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل