776

تهمت باج‌گیری به مردم ایران(ناظران)

6 سال قبل

هم رسانی

   تصویری از رهبر انقلاب اسلامی ایران

به‌تازگی بی‌بی‌سی فارسی یادداشتی در بخش ناظران منتشر کرده است که در غالب این یادداشت به بهانه‌ی بررسی یک فتوای دینی به ولایت‌فقیه و مرجعیت رهبری ایران توهین کرد و به مردم ایران تهمتی بزرگ زد.
در این یادداشت بی‌بی‌سی کوشید تا تعداد شیعیان مقید را در داخل کشور کم نشان دهد و این‌گونه وانمود کرد که دین و مذهب در ایران کمرنگ شده و دیگر پایبندی قبل را ایرانیان نسبت به اعتقاداتشان ندارند.
این رسانه‌ی مغرض و دشمن مسلم ملت ایران در ادامه‌ی این ادعای مضحک و توهین‌آمیز خود نگاشته است:
"به‌این‌ترتیب حکومت می‌ماند و حوض نسبتاً کوچک پیروان دو آتشه‌ای که فدایی رهبرند و رهبر هم از منابع عمومی و به شکلی ویژه آنان را بابت حمایتشان بهره‌مند می‌سازد. درواقع اینان در اقلیت‌اند اما بر سریر قدرت."
از سطور بالا نتیجه می‌گیریم که این رسانه دائماً در تلاش است تا تعداد مردم ولایت مدار را در ایران در اقلیت جلوه دهد و از آن بدتر ، پا را فراتر نهاده و تهمت باج‌گیری به ملت ولایت مدار ایران نسبت می‌دهد و این ادعای دروغ به این معناست که مردم ایران آن‌قدر خالی از درک و فهم هستند که تنها با تطمیع حامی حاکمیت اسلامی و ولی‌فقیه می‌شوند.
این در حالی است که همین رسانه‌های دروغ‌گوی غربی در روز بزرگ قدس و راهپیمایی‌های 22 بهمن هرسال و در هر مناسبت تاریخی و مذهبی حضور پررنگ مردم ایران را هرچند با سانسور اما بخشی را انعکاس می‌دهند که در تمام این راهپیمایی‌ها می‌توان شعارهای ضد استکباری و ولایت مدارانه را شنید.
پس چطور ایرانیانی که خیل عظیمشان را در راهپیمایی‌ها می‌بینیم درحالی‌که جان خود را فدای رهبرشان می‌کنند برای این جان‌فشانی باج‌بگیرند؟
مگر حضرت امام رحمت‌الله علیه به آن چند هزار جوان انقلابی باجی پرداخت کرده بود که جان خود را فدای کشور و رهبر و انقلابشان کردند؟ و در این زمانه‌ی سخت اقتصادی مگر به خانواده‌های همان جوان‌ها باجی پرداخت می‌شود که هم چنان فدائی رهبرند؟ مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل