861

بی‌بی‌سی:"از هیچ عمل زشتی خجالت نکشید"

6 سال قبل

هم رسانی

   بی‌بی‌سی:"از هیچ عمل زشتی خجالت نکشید"

به‌تازگی در بخش گزارش و تحلیل بی‌بی‌سی در مورد آمار سوءاستفاده مالی و اخاذی در انگلیس گزارشی ارائه کرده و از کسانی سخن گفته که به روابط جنسی در فضای مجازی پرداخته و حالا در دام اخاذان افتاده‌اند.
در این گزارش به‌طور علنی بی‌بی‌سی روابط جنسی با وب کم را در فضای مجازی امری عادی جلوه می‌دهد و در ادامه برای افرادی که دست به این فساد و فحشای اینترنتی دست‌زده‌اند دلسوزی می‌کند که بعدازاین اعمال زشت درصورتی‌که اخاذان شمارا تهدید به پخش فیلم‌هایتان کردند چه اقداماتی را انجام دهید.
جالب‌تر اینکه بی‌بی‌سی بعد از یک لیست پیشنهادی از اقداماتی که برای جلوگیری از اخاذی مالی به مخاطبان خود ارائه می‌دهد این مطلب را بیان می‌کند که اصلاً نیازی نیست که از فیلم‌های ضد اخلاقی خود خجالت بکشید و فقط به فکر دستگیری مجرمان باشید.
همیشه برای بی‌بی‌سی هدف وسیله را توجیه می‌کند و این امر هم ناشی از همین تفکر است یعنی انسان‌ها برای جلوگیری از اخاذی مالی تمام حریم شخصی خود را در دسترس همگان بگذارند آن‌هم فیلم‌هایی که ضد اخلاقی باشد.
بی‌بی‌سی می‌کوشد تا قبح روابط نامشروع و عکس‌ها و فیلم‌های جنسی را در فضای مجازی بشکند و به مخاطب این‌گونه القا کند که تنها چیز مهم پول شماست نه بدن و حریم و آبروی شما.
این رسانه‌ی بی‌اخلاق در این گزارش می‌نویسد:
"مهم نیست که ویدئو‌ها و مکالمه‌های شما چقدر برای شما خجالت‌آور هستند، مهم آن است که هرگونه جزئیاتی را که به شناسایی مجرمان کمک می‌کند ذخیره کنید.به یاد داشته باشید که شما قربانی یک جرم سازمان‌یافته هستید. بدانید که تنها نیستید و قانون از شما حمایت می‌کند."
این جملات توقع احمقانه و غیراخلاقی و ضد دینی‌ای است که رسانه‌ی فارسی‌زبان بی‌بی‌سی از مخاطبان خود دارد. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل