تلویزیون

  [Titr]

  در اين برنامه يک ساعته خبری، خبرنگاران و کارشناسان به بررسی و مرور مهم ترين رويدادها و خبرهای روز ايران، منطقه و جهان می پردازند.

  [Titr]

  برنامه رادیویی چشم انداز بامدادی، مجله خبری بخش فارسی رادیو بی‌بی‌سی را هر روز از ساعت ۷ تا ۹ صبح به وقت تهران تماشا کنید. این برنامه شامل تازه‌ترین خبرهای روز ایران و جهان، به همراه گزارش، گفت وگو و تحلیل و تفسیر درباره رویدادهای ایران، منطقه و جهان است.

  [Titr]

  نوبت شما، فرصتی برای شماست تا نظرات و دیدگاه هایتان را بیان کنید. نوبت شما، پنجاه دقیقه گپ و گفت وگو میان بینندگان برنامه است و پنج روز هفته پخش می شود.

  [Titr]

  برنامه ای درباره صنعت سینما، یک هفته درمیان با بی بی سی. شروع مجموعه از یکشنبه ۱۱ بهمن، ۳۱ ژانویه.

  [Titr]

  مجله فرهنگی هنری تماشا هر پنجشنبه از شبکه فارسی بی‌بی‌سی پخش می شود. این برنامه شامل گزارش های مختلف از اتفاقات فرهنگی، هنری ایران و جهان است. تازه ترین برنامه تماشا را از اینجا ببینید.

  [Titr]

  برنامه ۳۷ درجه مربوط به اخبار بهداشت و درمان از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی.

  [Titr]

  مجموعه مطالب مرتبط با برنامه پرگار

  [Titr]

  برنامه ای هفتگی در باره جدیدترین اختراعات و نو آوری‌ها در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات، معرفی وبسایت‌های جدید و جالب همراه با بررسی ابزارهای نوین زندگی.

  [Titr]

  برنامه ای هفتگی که هر بار در آن با یک شخصیت سرشناس از کشورهای فارسی زبان و جهان گفت وگو می شود.

  [Titr]

  تحلیل مهم‌ترین رویدادهای سیاسی هفته، مصاحبه با خبرسازان در داخل و خارج از ایران و نگاهی موشکافانه به عملکرد دولتمردان و فعالان سیاسی در منطقه و جهان.

  [Titr]

  تحلیل مهم ترین رویدادهای سیاسی هفته، مصاحبه با خبرسازان در داخل و خارج از ایران و نگاهی موشکافانه به عملکرد دولتمردان و فعالان سیاسی در منطقه و جهان.

  [Titr]

  برنامه های تلویزیون فارسی بی بی سی و زمان پخش آنها

  [Titr]

  برنامه ای هفتگی که در آن آثار مستند سازان ایرانی، افغان و تاجیک به نمایش در می آید و نقد و بررسی می شود. برای تماس با این برنامه به آدرس زیر ایمیل بفرستید: aparat@bbc.co.uk

  [Titr]

  برنامه ای برای مرور مطبوعات و پاسخ به پرسش ها و انتقادهای شما از برنامه های بی بی سی فارسی.

  [Titr]

  برنامه بلور بنفش به معرفی هنرمندان دنیای موسیقی و اجراهای زنده آنها اختصاص دارد. در این مجموعه برنامه‌ها در گفتگو با هنرمندان با موسیقی و فرهنگ مردم آشنا می‌شویم و سبک‌های مختلف موسیقی را معرفی می‌کنیم.

  [Titr]

  برنامه ای هفتگی شامل مجموعه ای از بهترین گزارش های تهیه شده توسط خبرنگاران بی بی سی.

  [Titr]

  در این صفحه آگهی ها و اطلاعات مربوط به فیلم ها و سریال های خارجی تلویزیون بی بی سی را می بینید.

  [Titr]

  برنامه‌های تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی را می‌توانید از طریق این فرکانس‌ها ببینید


مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل